motoger

Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX

Sprzedawcy części do Daewoo Leganza:

auto części słomczyn
moto2
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto części poznań
części używane poznań
giełda części poznań
auto kasacja części używane
auto części warszawa
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
auto szrot
auto czesci zamienne
auto części gliwice
części moto2
moto2.pl
części używane opel
auto części
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe

Cena Półoś tylna lewa Daewoo Leganza Cena

Zamienne części Daewoo Leganza i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Półoś tylna lewa. Wybierz części samochodowe z kategorii Napęd. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2025-01-01 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2025-02-22 - numer oferty 31303831. Część używana Półoś tylna lewa do Daewoo Leganza SX przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części posiada aktualnie 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX 1.5 2007 pickup. Tanio Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX 1.5 2007 pickup. Pojemność tego auta to 1.5 i wyprodukowany został w roku 2003. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Daewoo. Ten model Leganza pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, dhc, cdx, 2.0 DOHC 16V, cdx, 2.0, 2.0, osobowy, cdx, sedan, 2, 2,0 CDX, cdx, cdx, CDX, cdx, limuzyna, cdx, cdx, SX.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem półoś tylna lewa . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Daewoo Leganza wersja SX. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Daewoo Leganza. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Czytałem na forum, że Daewoo Leganza to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Daewoo Leganza bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Daewoo Leganza. Ważne że jestem z niego zadowolony. Raz tylko szukałem na szrocie półoś tylna lewa do Leganza. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem półoś tylna lewa. Poszukałem półoś tylna lewa na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na motoger.pl więc i ja kupiłem tam półoś tylna lewa. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Daewoo Leganza. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać półoś tylna lewa. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Daewoo Leganza. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu półoś tylna lewa w Daewoo Leganza. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  półoś tylna lewa do Daewoo Leganza. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio półoś tylna lewa. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Tam mają dużo półoś tylna lewa. Widziałem na tym szrocie całe Daewoo Leganza na części.  


KONTAKT

tanio Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX Półoś tylna lewa Daewoo Leganza SX
Copyright © 2025. MOTOGER.pl